منطقه ارسال خود را انتخاب کنید
چنانچه آدرس خود را وارد کنید تا محصولات آن منطقه برای شما نمایش داده شوند.

تحویل سریع سرمد درمان چیست ؟

سرمد درمان در شهر تهران اقدام به تحویل فوری سفارشات نموده است.

سفارشات شما طبق شرایط زیر پس از گذشت ۲۴ ساعت کاری تحویل خواهند شد :

کالای خریداری شده در انبار سرمد درمان موجود باشد.

در غیر اینصورت زمان ارسال کالا از انبار فروشنده به انبار سرمد درمان به زمان ارسال اضافه خواهد شد.

تحویل به تمامی نقاط

– ارسال باربری

روش ارسال پست باربری یکی دیگر از روش های ارسال است که در صفحه پرداخت خود میتوانید انتخاب کنید . در روش ارسال پست باربری که سریعتر و به صرفه تر است . برای ارسال کالاهای زیاد مورد استفاده قرار میگیرد که هزینه آن با توجه به نرخ روز بارنامه برای شما مشتریان عزیز تعیین میگردد

– ارسال پست سفارشی

روش ارسال پست سفارشی یکی دیگر از روش های ارسال است که در صفحه پرداخت خود میتوانید انتخاب کنید . در روش ارسال پست سفارشی که هزینه ارسال آن با توجه به قرارداد منعقد شده سایت نوشتارلند با اداره پست است بر اساس وزن کالاهای شما بصورت خودکار محاسبه می شود .  مدت زمان ارسال پست سفارشی درون شهری ۲۴ الی ۴۸ ساعت و شهرستان‌ها ۴۸ الی ۷۲ ساعت زمان میبرد .

– ارسال پست پیشتاز

روش ارسال پست پیشتاز یکی دیگر از روش های ارسال است که در صفحه پرداخت خود میتوانید انتخاب کنید . در روش ارسال پست پیشتاز که سریعتر از پست سفارشی است . هزینه ارسال آن با توجه به قرارداد منعقد شده سایت نوشتارلند با اداره پست است بر اساس وزن کالاهای شما بصورت خودکار محاسبه می شود .  مدت زمان ارسال پست پیشتاز درون شهری ۱۲ الی ۲۴ ساعت و شهرستان‌ها ۲۴ الی ۴۸ ساعت زمان میبرد .

– ارسال پست تیپاکس

روش ارسال پست تیپاکس یکی دیگر از روش های ارسال است که در صفحه پرداخت خود میتوانید انتخاب کنید . در روش ارسال پست پیشتاز که سریعتر از پست سفارشی و پیشتاز است و در مدت زمان حداقال ۲۴ ساعت به دست شما مشتریان عزیز میرسد. البته با هزینه بیشتر پست تیپاکس .

همه سفارشاتی که با سرمد درمان ارسال میشود ، سریع تحویل شما خواهد شد، به غیر از کالاهایی کهبصورت ارسال هوایی در شهر های داخل و کشورهای مختلف  بسته به فاصله شهر داخلی ممکن است بعد از۳ تا ۵ روز کاری، به دست شما برسد. و برای سایر کشورها طبق زمان بندی فرودگاه و پروازها

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.